W przypadku pytań lub problemów technicznych napisz do nas.

Napisz do nas

A tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Dla osób w jakim przedziale wiekowym aplikacja jest dedykowana?

Aplikacja nie ma specjalnych ograniczeń wiekowych natomiast wymaga przeciętnej sprawności i kondycji fizycznej. Zwracam uwagę, że treningi wymagają zdrowych kolan i kręgosłupa. Osoby ze schorzeniami lub problemami zdrowotnymi powinny bezwzględnie skonsultować się z lekarzem zanim zdecydują się na realizację programu.

Czy program jest tylko dla osób początkujących?

Program jest dedykowany przede wszystkim dla osób, które chcą wyszczuplić ciało, zrzucić zbędne centymetry i kilogramy. Zarówno osoby początkujące, jak i te w miarę wysportowane mogą z powodzeniem korzystać z programu. Intensywność treningów zwiększa się w trakcie, więc na pewno nie będziecie się nudzić. Te bardziej intensywne sesje będą wyzwaniem dla każdego.

Czy aplikacja jest odpowiednia dla osób po ciąży?

Jeżeli nic Ci nie dolega, a okres połogu już minął, to będzie to świetny produkt, który pozwoli Ci wrócić do formy sprzed ciąży. Gorąco polecam :)

Czy aplikację można przetestować za darmo?

TAK, możesz bezpłatnie testować aplikację przez 3 dni. Aby to zrobić, pobierz aplikację ze sklepu GooglePlay lub AppStore (linki dostępne na stronie sprzedażowej, a dokładnie na podstronie: “Zajrzyj do aplikacji”). Jeżeli aplikacja Ci się spodoba i będziesz chciała kontynuować, po 3 dniach próbnych wróć tutaj na stronę sprzedażową i wykup dostęp. Po dokonaniu zakupu oraz zamknięciu i ponownym uruchomieniu aplikacji, przycisk Kup Teraz w aplikacji zniknie.

Czy jest inny sposób płatności niż kartą?

Ze względu na potrzebę automatyzacji procesu, umożliwiamy dokonanie wygodnej i bezpiecznej płatności na stronie sprzedażowej za pomocą karty debetowej, karty kredytowej, oraz GooglePay / ApplePay. Zakupu można dokonywać z każdego zakątka na świecie.
Dostęp można również wykupić w samej aplikacji, jednak w cenie zawierającej prowizję pośredników.

Czy kupując dziś mogę zacząć później?

Oczywiście, program startuje w momencie uruchomienia przez Ciebie pierwszego dnia. Jeżeli z jakiegoś powodu, nie będziesz mógł zrealizować treningu w danym dniu, również będziesz mógł przesunąć realizację na kolejny dzień co zostanie odzwierciedlone w Twoich statystykach.

Czy sesje treningowe będą się zmieniać?

Plan treningowy został tak skomponowany, aby modelować całe ciało. W różnych dniach będziemy skupiać się na różnych partiach mięśniowych. Treningi bardziej intensywne przeplatane są sesjami lżejszymi, aby ciało mogło się zregenerować i nabrać siły do dalszych ćwiczeń. W trakcie trwania programu zwiększa się intensywność ćwiczeń, na pewno nie będzie Ci się nudzić.

Czy potrzebny jest dodatkowy sprzęt do ćwiczeń?

Wystarczy mata i zestaw hantli (0,5 - 2kg), ewentualnie dwie małe butelki wody.

Czy dieta w aplikacji uwzględnia opcje dla wegetarian?

W aplikacji jest kilka dań rybnych i posiłków bezmięsnych, może jednak to nie być wystarczające dla wegetarian. W związku z licznymi zapytaniami, planuję rozszerzyć dietę i dodać więcej propozycji dań dla wegetarian w kolejnej edycji.

Jak długo mogę korzystać z aplikacji po zakupie? Co po ukończeniu programu?

Cena obejmuje jednorazową realizację programu treningowego przewidzianego na 42 dni kalendarzowe (w sumie 6 tygodni). Możesz rozłożyć realizację sesji treningowych na więcej dni (zgodnie z Twoimi możliwościami), jednak najlepsze efekty uzyskasz trzymając się ustalonego harmonogramu. Rozciągnięcie programu w czasie zostanie również odzwierciedlone w Twoich statystykach.

Natomiast NA STAŁE uzyskujesz dostęp do sekcji diety, koszyka zakupów, odznaczeń i pomiarów.

Osoby, które będą chciały powtórzyć program zostaną przeze mnie docenione i otrzymają specjalną zniżkę na ponowny zakup. Szczegóły wkrótce :).

Napisz do nas

Staramy się odpowiadać na bieżąco